Řadový dům Hošťálkovice

Nový developerský projekt společnosti AREON s.r.o. spadající do skupiny ALUMONT HOLDING a.s. připravuje pro své klienty komfortní bydlení v 34 moderních řadových rodinných domech v žádané lokalitě Ostrava – Hošťálkovice s širokou občanskou vybaveností. Výstavba je rozdělena do 4 etap. Plánovaný termín zahájení výstavby první etapy je srpen 2019 a plánovaný termín jejího dokončení je prosinec 2020.

Řadové domy Hošťálkovice
Dům 28

Nepodsklepený dvoupodlažní řadový rodinný dům s velkým obývacím pokojem (včetně kuchyňského koutu a jídelny), samostatným WC, garáží a zázemím v 1. NP a se třemi samostatnými místnostmi a koupelnou s WC v 2. NP.

Dům má samostatnou zahradu (ohraničenou oplocením) a další 1 privátní parkovací místo přímo před garáží.

Dispozice
m2
Zastavěná plocha
0,00 m2
Pozemek
0,00 m2
Užitná plocha
0,00 m2

0 Kč
Půdorys ke stažení v PDF

Popis konstrukčních prvků, jakož i standardního vybavení, najdete v odkazu standardy nebo ke stažení zde.

Řadové domy Hošťálkovice Ostrava

SHELL & CORE

Rodinný dům je možné zakoupit za nižší kupní cenu v režimu SHELL & CORE. Dům je v tomto režimu dodán bez zařizovacích předmětů, interiérových dveří (vč. zárubní), podlahových krytin, obkladů, maleb, nátěrů, zásuvek a vypínačů. Režim SHELL & CORE je vhodný pro zájemce, kteří chtějí realizovat dokončovací práce dle svých představ.

Fotogalerie

Exterier 1Exterier 2Exterier 3Exterier 4InteriérInteriérInteriérInteriérInteriérInteriérInteriérKoupelnaKoupelnaKoupelnaKoupelnaKoupelna

Partneři projektu


Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoli dotaz a nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Náš specialista vám bude věnovat plnou péči s každým vaším přáním a nebo vám třeba pomůže s výběrem nového domovu pro vaši rodinu.

Obchodní místo

Areon s.r.o.,
U Staré elektrárny 291/11,
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Kontakt

Tel.: 702 253 831

Email: info@areon-development.cz
Web: areon-development.cz


Právní upozornění
http://rdhostalkovice.cz