O řadových domech Hošťálkovice

Nový developerský projekt společnosti AREON s.r.o. spadající do skupiny ALUMONT HOLDING a.s. připravuje pro své klienty komfortní bydlení v 34 moderních řadových rodinných domech v žádané lokalitě Ostrava – Hošťálkovice s širokou občanskou vybaveností. Výstavba je rozdělena do 4 etap. Plánovaný termín zahájení výstavby první etapy je srpen 2019 a plánovaný termín jejího dokončení je prosinec 2020.

34 rodinných domů

Nový developerský projekt společnosti AREON s.r.o. spadající do skupiny ALUMONT HOLDING a.s. připravuje pro své klienty komfortní bydlení v 34 moderních řadových rodinných domech v žádané lokalitě Ostrava – Hošťálkovice s širokou občanskou vybaveností. Výstavba je rozdělena do 4 etap. Plánovaný termín zahájení výstavby první etapy je srpen 2019 a plánovaný termín jejího dokončení je prosinec 2020.

4 + kk

S garáží, parkovacím stáním a vlastní zahradou

V rámci každé etapy výstavby můžete vybírat z 8 rodinných domů o velikosti 4+kk s užitnou plochou 130,6 m2 (111,9 m2 RD, 18,7 m2 garáž). Všechny domy mají vysoký standard vybavení zahrnutý v základní ceně a byly navrženy tak, aby řešení vnitřních prostor bylo co nejpraktičtější a pohodlné. Dispozice řadového domu je ideální pro rodinný život. Svůj automobil můžete zaparkovat v garáži, která je součástí každého domu, nebo na dostatečně velké parkovací ploše před ní. Terasa a zahrada Vám umožní příjemnou relaxaci.

Řadový dům Hošťálkovice Ostrava

Klientské změny

Vyberte si včas a využijte možnost výhodné individualizace svého bydlení!

Popis konstrukčních prvků, jakož i standardního vybavení, najdete v odkazu STANDARDY.

Ideální lokalita
pro bydlení i odpočinek

Lokalita Ostrava – Hošťálkovice nabízí kvalitní zázemí pro spokojený rodinný život. Důležitou součástí zajištění pohodlného bydlení je i občanská vybavenost a výborná dostupnost do centra Ostravy. Umístění výstavby v ulici Výhledy nemohlo být vybráno lépe! Rodinné domy se nachází v bezprostřední blízkosti základní školy, mateřské školy a sportovního hřiště. Zároveň sousedí s rozsáhlým ovocným sadem a nabízí skvělý výhled na Třebovice. Odpočíváte-li raději aktivně jistě oceníte možnost cyklistických vyjížděk. Celou škálu sportovního vyžití najdete i v okolí Hošťálkovic (Lhotka – sportovní hala, golf park, Petřkovice – family gym, wellness …).

Občanská vybavenost

V blízkosti řadových domů se nachází potřebná občanská vybavenost
  • základní škola cca 230 m
  • mateřská škola cca 180 m
  • obchod se smíšeným zbožím cca 400 m
  • knihovna cca 350 m
  • pošta cca 400 m
  • úřad městského obvodu cca 350 m
  • zdravotní středisko a lékárna cca 700 m
  • restaurace najdete v Hošťálkovicích i ve vedlejší Lhotce
Školy
2 školy v okruhu 1 km
Vybavenost
Obchod v okruhu 1 km

Doprava

Koupí rodinného domu získáte bydlení v přírodě se skvělou dopravní dostupností do centra Ostravy! Za 12 minut dojedete autem do centra města (Nová radnice Ostravy). Bezmála za stejnou dobu dojedete rovněž do Hlučína.

Dopravní spojení mezi Hošťálkovicemi a Ostravou nebo Hlučínem městskou hromadnou dopravou zajišťuje autobusová linka č. 34, která v době špičky jezdí 3-4x za hodinu, přičemž doba jízdy do Ostravy (Sad B. Němcové) i v opačném směru do Hlučína je 11 minut. Autobusová zastávka je umístěna cca 600 m od řadových domů.

Doprava
MHD jezdí 3x - 4x za hodinu

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoli dotaz a nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Náš specialista vám bude věnovat plnou péči
s každým vaším přáním a nebo vám třeba pomůže s výběrem nového domovu pro vaši rodinu.

Obchodní místo

Areon s.r.o.,
U Staré elektrárny 291/11,
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Kontakt

Tel.: 702 253 831

Email: info@areon-development.cz
Web: areon-development.cz


Právní upozornění
http://rdhostalkovice.cz